Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net

2012

Zakończenie głosowania

Dziś kończy się okres głosowania na najlepszą relację z IX Przejścia.

Dziękujemy za wszystkie głosy!

 

Po podliczeniu głosów i omówieniu relacji podamy wyniki Smile

Konkurs 2012


Konkurs! 
Nagroda: darmowe uczestnictwo w X Przejściu dookoła Kotliny Jeleniogórskiej 2013!
Zadanie: Relacja z  Przejścia 2012
Termin: do 14 listopada 2012

Relację w formie elektronicznej proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem wiadomości "RELACJA 2012". Forma pracy dowolna (prosimy również o jakieś nietypowe formy, może relacja foto/wideo/jakaś inna?). Objętość również :)

Przesyłane prace będą opublikowane na stronie Przejścia, gdzie będzie można na nie głosować. Jury, biorąc pod uwagę głosy ze strony, podejmie decyzję o nagrodzeniu jednej z prac darmowym uczestnictwem w Przejściu 2013.

Głos decydujący ma jury w składzie: Sławomir "Lupus" Krawczyk-Demczuk, Bartek Podkański, Maciej "Maciejka" Koziński.

Zastrzegamy sobie prawo do skrótów i zmiany w pracach.

wyniki z mety

Witam!
Tym razem zamieszczam ostateczna listę z mety. Lista jest posortowana alfabetycznie, w przeciwieństwie do wcześniejszej wersji (posortowanej według godziny dojścia do końca trasy). Spowodowane to jest tym, że mam dosyć maili o treści "Byłem 2 minuty wcześniej, więc zmienia to moje miejsce!" i podobnych. Nie o miejse chodzi w Przejściu!. (zmiana wprowadzona przez Lupusa) Mam też nadzieję, że w ferworze walki, narastającego zmęczenia i upału panującego na górze w biurze nie popełnilismy jakiegoś "czeskiego błędu" ;)
Numer startowy Imię Nazwisko Miejscowość Godzina przybycia na metę
1 Wojciech Abulewicz Wrocław 17:33
4 Bartosz Adamski Wrocław 18:08
5 Żaklina Antczak-Raj Karpacz 17:44
7 Jarosław Babiasz Bolesławiec 16:25
11 Jacek Barancewicz Jeżów Sudecki 07:19
14 Mirosław Bawolski Góra 17:12
15 Borys Bednarek Lądek Zdrój 14:33
18 Dariusz Bełdowski Legnica 13:34
21 Eugeniusz Bernacki Gliwice Sobota 21:25
22 Łukasz Białas Ząbkowice Śląskie 17:50
28 Robert Błażków
13:30
30 Roman Bodył Pabianice 19:08
34 Beata Brudło GRODZISK WLKP 09:56
35 Marcin Brudło GRODZISK WLKP 09:56
39 Alina Bubel Wrocław 13:30
40 Marcin Bubel Wrocław 13:50
42 Maciej Burda Kraków Sobota 20:50
49 Anna Ciesielska Rawicz 12:53
51 Daniel Cisek Jelenia Góra 18:12
54 Piotr Czarnowski Warszawa 06:48
57 Marcin Czopor Jelenia Góra 17:44
60 Hubert Dobiasz Szydłowiec 09:25
61 Bartłomiej Dobrowolski Dębica 13:34
63 Michał Dominiak Konin 17:40
65 Grzegorz Drabik Krzeszowice 19:05
66 Dariusz Drankowski Brzeg 17:15
68 Jan Dudziak świnoujście 14:26
69 małgorzata dudziak świnoujście 14:37
70 Robert Dudziński Jelenia Góra 01:28
71 Zbigniew Dul
07:19
72 Rafał Duszewski Gdynia 03:16
75 Andrzej Eibl Chocianów 01:28
79 Paweł Firuta Wrocław 14:18
81 Paweł Florkiewicz Wrocław 19:18
85 Marzena Garcarz
14:26
88 Arkadiusz Gerono Jelenia Góra 15:00
89 Bartosz Gerono Mysłakowice 15:00
90 Edward Gębuś Milcza 10:53
91 Marek Gęga Wałbrzych 19:28
92 Marek Gliński Jelenia Góra 11:28
94 Dominik Gluza
18:50
95 Mirosław Głogowski Jelenia Góra 07:19
97 Krzysztof Gniado Trzebnica 19:28
99 Kazimierz Gołębiowski Marciszów 17:58
100 Szymon Gorczyca Jelenia Góra 14:41
103 Krzysztof Góra Jelenia Góra 18:08
106 Łukasz Górowski Brzeg 17:16
110 Piotr Grodzki Piechowice 10:53
114 Tomasz Grygier Koscian 17:12
117 Mateusz Grzesiak Kepno 12:54
118 Damian Grzesiek Ostrów Wielkopolski 16:26
120 Łukasz Habdas Wrocław 13:34
122 Lesław Haniszewski Ratowice 17:19
53 tomasz Hązła
16:45
124 Bartosz Hoffman Jelenia Góra 06:49
125 Ewa Hofman Jelenia Góra 06:49
130 Joanna Jankowska Szczecin 19:26
131 Dariusz Jankowski Mierzyn 15:18
442 Arkadiusz Jaskuła Wolimierz 03:10
132 Kamil Jaskuła Szczecin 10:33
443 Kornel Jaskuła Wichrów 03:10
136 Mariusz Jedynak Nysa 18:27
138 Marcin Jędruszczak Poznań 14:55
139 Piotr Jochymek Lubawka 09:39
140 Dorota Jura Bielsko-Biała 12:54
142 Remigiusz Juszko Jelenia Góra 12:00
144 Stanisław Kaczmarek Sękowo 01:29
147 Tomasz Kamiński Chojnów 06:47
148 Mariola Karabowicz Pruszków 19:03
149 Wojciech Karasek Oleśnica 03:11
151 Szymon Kasperkiewicz Kępno 12:54
153 Karol Kawałko Chocianów 16:32
158 Anna Kiedrzyn Świeradów-Zdrój 07:19
164 Maciej Kłosowicz Poznań 07:25
165 Krzysztof Knop Żary 07:25
166 Arek Kobus Głogów 16:45
174 Artur Kosmenda Szklarska Poręba 06:44
179 Marcin Kowalski Krotoszyn 19:51
180 Marek Kowalski Siekierczyn Sobota 20:50
184 Adam Krajewski Poznań 07:29
185 Tomasz Krasowski Wrocław 12:56
187 Zbigniew Krasucki Kowary 12:54
188 Waldemar Kraśkiewicz Pieszków 18:55
189 Adam Krawców Legnica 19:28
190 Michał Krawczyk Jelenia Góra 13:56
191 Janusz Krosinski Piechowice 13:34
194 Marek Krugliński Lubin 19:27
195 Grzegorz Krupa Strzegomiany 00:14
199 Maciej Krzysiek Jawor 17:20
200 Krzysztof Krzyżanowski Wrocław 18:08
204 Paweł Kukurowski Wrocław 16:25
207 Miłosz Kurek Kraków 03:40
210 Mila Kuźmierz
06:10
213 Rafał Leszczawski Szklarska Poręba 05:55
214 Grzegorz Leszek Jelenia Góra 16:52
216 Michał Linkowski Suchy Las Sobota 21:25
227 Tomasz Łotecki Brzeg 14:26
229 Tomasz Maciąg Olkusz 12:54
233 Waldemar Majewski Poznań 17:44
234 Janusz Majtyka Wrocław 16:47
289 Tomasz Makuch Legnica 17:20
237 Grażyna Mamczyńska Katowice 19:18
238 Jarosław Manthaj Jelenia Góra 15:13
239 Marta Manthaj Jelenia Góra 15:13
243 Tomasz Marczyk Janowice Wielkie 19:13
246 Łukasz Mazik Wrocław 13:46
247 Radosław Mazurkiewicz Wrocław 11:48
248 Magdalena Mendak Jelenia Góra 16:52
249 Stephan Meyer Oderwitz 16:48
250 Adam Mędraś Jelenia Góra 16:25
251 Olaf Mędraś Jelenia Góra 11:45
253 Izabela Michalik Szklarska Poręba 06:44
255 Henryk Mizak Rumia 19:05
256 Daniel Mizgała Mysłowice 07:56
257 Tadeusz Mleczek Wrocław 15:10
259 Tomasz Mrówka Szczecin 17:30
260 Michał Mróz Wrocław 16:57
262 Roman Mucha Szamotuły 14:56
265 Janusz Niemiec Jelenia Góra Sobota 22:20
266 Piotr Noga Bystrzyca Kłodzka 18:01
269 Krzysztof Nosal Wrocław 01:32
271 Karol Nowak Wołów 17:59
272 Marian Nowak Szczecin Sobota 21:25
277 Małgorzata Obarska Starachowice 19:53
278 Norbert Obarski Kielce 19:53
281 Krystian Ogły Sobótka Sobota 15:55
282 Grzegorz Olchowski Opole 18:05
283 Mirosław Olchowski Opole 18:05
285 grzegorz Oniszczuk Mirsk 16:42
287 Robert Orzeszek Bielany Wrocławskie 16:42
293 Artur Partyka Wrocław Sobota 21:04
296 Robert Paszkiewicz Police 19:13
298 Adam Pawliński Wrocław 14:56
302 Roman Pazgan Krzeszów 14:56
303 Piotr Pęcherz Jelenia Góra 07:25
304 Andrzej Piecuch Tarnowskie Góry 14:45
308 Piotr Pietrucha Szczecin 11:15
313 Robert Podsiadły Wrocław 12:34
314 Jarosław Podwika Wrocław 13:34
315 Paweł Pogodziński Radom 14:45
316 Władysław Polcyn Poznań 03:10
317 Łukasz Popko Lubań 07:29
319 Adam Przyłucki Legnica 17:59
320 Justyna Przytulska
11:45
323 Jakub Raj Karpacz 17:44
324 Szymon Rak Nysa 13:09
325 Stanisław Rapczuk Chocianów 16:32
326 Tomasz Rapczuk chocianów 16:32
327 Michał Raźny Jelenia Góra 11:34
331 Piotr Rosiński Warszawa 18:01
336 Wojciech Ryba Krotoszyn 19:51
337 Jan Rychlewski Wrocław 10:34
338 Jerzy Rychlewski Wrocław 10:34
340 Krzysztof Ryszawy Strzegom 16:30
342 Przemysław Rzeszowski Żarów 12:34
343 Łukasz Safin Jelenia Góra 01:15
344 Andrzej Salwach Czenica 17:20
345 Bernarda Salwach Czernica 17:20
347 Lech Serafin Jelenia Góra 09:13
349 Tomasz Siedlak Jakubowo Lubinskie 16:32
353 Marcin Sikorski Szczecin 09:16
356 Andrzej Skonieczny Wrocław Sobota 22:20
365 Robert Stanek Szczecin 06:47
367 Szymon Stelmach Jelenia Góra 12:30
370 Rafał Stypiński Jelenia Góra 06:10
371 Adrian Sutuła Wałbrzych 17:50
374 Tomasz Synak Szczecin 19:26
375 Dominik Szałek Zgierz 16:35
376 Waldemar Szaniec Skarżysko-Kamienna 07:35
377 Jerzy Szatanik Podgórzyn 03:40
381 Maciej Szewczyk Jelenia Góra 14:41
382 Karol Szlesinger Gdańsk 18:27
383 Łukasz Szostak Oleśnica 13:34
385 Magdalena Szymanowska Jelenia Góra 18:01
386 Sławomir Szymków Straszyn 03:16
390 Bartosz Świderski Wrocław 17:50
394 Maciej Tomaszewski
17:44
395 Andrzej Tomczak Wrocław 17:33
396 Tomasz Topolewski Mysłakowice 03:40
397 Agata Toporowicz
14:26
399 Bartłomiej Tursa Lubin 17:33
402 Ewa Walasek Warszawa 18:23
404 Szymon Wasiak Jelenia Góra 17:44
406 Hubert Wawrzyniak Wrocław 17:00
407 Piotr Wąsiński Wrocław 17:50
444 Wojciech Wesołowski
16:57
409 Agnieszka Wieliczko Polkowice 19:51
411 Tomasz Wiśniewski Jelenia Góra 11:52
415 Przemysław Włodek Bydgoszcz 13:09
421 Marcin Wójcik kowary 16:42
423 Grzegorz Wujkowski Rokietnica 17:40
424 Justyna Wygaś Jelenia Góra 19:13
427 Marek Zakrzewski Warszawa 06:48
429 Szymon Zapart Lwówek Śląski 18:23
430 Arkadiusz Zapotoczny Siekierczyn 09:55
432 Piotr Zarychta Wrocław 14:45
436 Stanisław Zawadzki Wroclaw 13:06
438 Andrzej Żak Wrocław 09:54

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair